• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/211082842264484
Hüseyin Deryal
hderyal@hotmail.com
Birlikte Çalışmaya Varmısınız?
25/05/2014

18 Ağustos 2009 yılında kurduğumuz  www.kabataskoyudernegi.org sitemiz ile sizlere  5 yıldır sizlere hizmet vermeye çalışıyoruz. 18 Ağustos 2014 yılında 6. Yılına gireceğimiz sitemizde bir çok yenilikleri ve güzellikleri sizlere sunabilmenin gayreti içerisinde olduk.

         Tek başıma başladığım bu kutsal görevimde, başta Dernek Başkanım Zabit Bektaş ve yönetim kurulundaki tüm arkadaşlarımın sonsuz desteklerini ve bana olan güvenlerini elimden geldiğince sarsmamaya çalıştım. Bana ulaşan haberleri ve mesajları en kısa zamanda sizlere ulaştırmaya çalıştım. 24 saatin bütün zaman dilimlerinde, müsait olduğum her an, 24 saat açık olan telefonumla bana ulaşabilen herkese elimden geldiği kadar hizmet vermeye işini görmeye çalıştım.

         Şunu söylemeden geçemeyeceğim yapmış olduğum bu görevimde hiçbir kimseden bir beklenti içerisinde olmadım ve olmayacağım da. Ancak bu 5 yıllık görevim içerisinde takdirden çok tenkitler ve hakaretler bile aldım. Hak etmediğimi düşündüğüm bu hakaretleri almaya mecbur değildim ve görevimi bırakabilirdim. Ancak çok sevdiğim büyüklerimi ve köylülerimi küstürmüş kendini bilmez birkaç kişiyi sevindirmiş olacaktım. Defalarca söylediğim gibi ben ancak bu kadarını yapabiliyorum, daha iyisini yapabilecek olan herkese görevimi devretmeye ve elimden gelen desteği de vermeye hazır olduğumu da herkesin bilmesini isterim.

         Önümüzdeki günlerde yeni format, daha akıcı ve kullanışlı ve bir o kadar da zengin içeriğe sahip olacak sitemizde bana yardımcı olacak ekip arkadaşlarıma ihtiyacım vardır. Sitemizde haber ve röportajlar yapmak için, Türkiye’nin tüm illerinden yurt içi ve yurt dışından olmak üzere gönüllü bay-bayan haber muhabirleri ve editörlük görevi yapabilecek can dostlara ve arkadaşlara ihtiyacımız vardır. Köyünü ve köylülerini seven dostlarım! Birlikte çalışmaya ve daha güzel şeyleri birlikte yapmaya var mısınız?

 

Telefon veya mail ile bana ulaşabilirsiniz.

Hüseyin DERYAL

Telefon: 0537 6785767

e-posta: hderyal@hotmail.com1933 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

selam ve tebrik     29/12/2014 11:23

Hüseyin kardeşim çok zor bir göreve Allah c.c. nın rizasını kazanmak üzere talip oldun. Karşılığı ahirette alınacak şeylere talip olmak babayiğitlik ister .Sana başarılar ve sabırlar diliyorum. Elimizden ne gelirse sana yardımı da hazırız. sealam ve dularımla Hüsnü KURT
Husnu Kurt

Yazarın diğer yazıları

ANKARA’DA BİR EVİNİZ OLSUN İSTERMİSİNİZ? - 29/12/2014
Neden böyle bir başlık attığımı merak ediyorsanız buyrun okuyun..
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret96764
KİTAP
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.75026.7773
Euro7.29397.3231
Takvim
Saat