GönderenKonu: Duyuru Eklemek  (Okunma sayısı 973 defa)

hderyal

• Site Yöneticisi
Duyuru Eklemek
Tarih : 25-05-2014 Saat : 23:57
Dernek Başkanımız Zabit Bektaş'a Kabataş Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği ile alakalı duyurularınızı buradan yapabilirsiniz.

LAKİİSMAİL

• Yetkilendirilmiş Üye
Tarih : 24-12-2015 Saat : 22:08
Bu sayfaya daha evel girmiştim ama hiç bir cevap alamadım,ahada bir sefer daha giriyorum bakalım sonuç alabilecekmiyim,bu şekilde serjenistle buraya girmek istemezdim ama malesef ilgililer mecbur biraktı beni.
Malümümunuzdur bir derneğimiz var,dernek yönetiminin en az beş asil üyesi beşda yedek üyesi var,derneğin denetleme kuruluda var denetlemeninda en az üç asıl üçte yedek üyesi olması lazim,bu yönetim ve denetleme üyelerinin asil ve yedeklerinin sayısı  16  onaltı kişidir,ayriyeden bu derneğe kayıtlı üyelerda olması lazim çünkü üyesi olmayan dernek olamaz,üyelerin bir araya gelmesi sonucu gerekli makamlara muracaat edilir ve dernek kurulur,kayıtlı üye olmasa zaten emniyet dernek kurma izni vermez.
        Şimdi gelelim ukonunun esasına,adama demezlermi bu derneğin yönetim ve denetleme kurullarının sözde adam sayısı  16  onaltı en az bir okadarda kayıtlı üyesi olur tahmin ederimki üye sayısı onaltıdanda fazladır,velevki  16  üyesi var 16 da idare cilerin sayısı benim matamatiğim bek iyi deyil ama sayı 30 mu yoksa 32 mi etti,Eeeeeeeeee!....sayın yöneticiler ve ilgililer derneğimizin internette bir sitesi var bu idareci ve üyelerden 3-5- veya 10 kişi kendini setede göstermezmi.
        Ben siteye giriyorum,aktif ziyaretçi 2-3-5  kişi olduğunu görüyorum ekranda ama ziyaretçi defterine mesajlara  bakıyorum Muzaffer Mustafa Altuncu ve İsmail Ersoy e o halde kolomerun tüfenki var misali siteye ne gerek var,kapatın şu siteyi MUZAFFER İLE İSMAİLDA kurtarsın bu sıkıntıdan.
       Köy adına çıkardığınız kitabın bazı yalnışlarını sitede dile getirdim diye bazıları siteye girip sadece küfretmedikleri kaldı ve ucuz,ucuz kahramanlıklar yaptılar,laf ile,edebiyat ile olmuyor bu işler,ya adam gibi herkes kendini göstersin yada biz FOTİNOS lu deyiliz deyip çekilsinler kenara,bu dediklerim belki zorunuza gidecek ama kusura bakmayın işin rejonu budur herkes kendisine buna göre yön versin.Selam ve sevgiler.24.12.2015.İsmail ERSOY/İSTANBUL.

LAKİİSMAİL

• Yetkilendirilmiş Üye
Tarih : 24-12-2015 Saat : 22:17
           Buradada Hüseyin Deryala sesleniyorum,Hüseyin bu siteyi sen idare ediyorsun,senida göremiyoruz,en kısa zamanda maziretini anlat bu ekranlarda görmek istiyorum.24.12.2015.  İsmail Ersoy../İSTANBUL

hderyal

• Site Yöneticisi
Duyuru Eklemek
Tarih : 26-12-2015 Saat : 01:03
Pek Muhterem İsmail Abiciğim
Öncelikle bu sitede yazılan herşeyi takip ettiğimi, gördüğümü, yazılanları düzenli olarak okuduğumu ve bir çok kişi ve kişiler tarafından da okunduğunu ve görüntülendiğini bilmenizi isterim.
Değerli Muzaffer Hocam ve sizin siteye düzenli olarak her gün mütemadiyen girerek siteyi ayakta tutmaya çalışmanızı son derece hayranlıkla ve memnuniyetle takip etmekteyim. Sizleri sitemize göstermiş olduğunuz bu hassasiyetinizden dolayı kutluyor, her gün bıkmadan usanmadan klavyeye dokunan o ellerinizi öpüyorum. 
Yaklaşık 6 aydan bu yana düzenli olarak yapmak zorunda olduğum br işimin olması hasebiyle sitemize çok fazla zaman ayıramıyorum. Ama her gün düzenli olarak maillere ve siteye yazılanlara bakarak yapmam gerekenleri yapmaya devam ediyorum. 
Mazeretimin anlayışla karşılanacağını ümit ediyor, yaklaşan 2016 yılının ülkemize, milletimize, köyümüze birlik, beraberlik ve huzur getirmesini diliyor, büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öpüyoum.

Hüseyin DERYAL

hderyal

• Site Yöneticisi
RE:Duyuru Eklemek
Tarih : 16-01-2016 Saat : 01:49

1