GönderenKonu: Muhtara Seslen  (Okunma sayısı 801 defa)

hderyal

• Site Yöneticisi
Muhtara Seslen
Tarih : 25-05-2014 Saat : 23:59
Kabataş Mahallesi Muhtarımız Akmet Bektaş'a iletmek istediğiniz duyuruları bu bölümden yapabilirsiniz.

LAKİİSMAİL

• Yetkilendirilmiş Üye
Tarih : 30-12-2014 Saat : 20:37
Kabataş Mahallesi Muhtarı sayın Ahmet Bektaş,senden bir istirhamım var,ben köyümü çok ama çok seviyorum onun içinda köyümün her yerinin temiz olmasını arzuluyorum,işte onun için diyorum ki,derelere,bizim deyimimizle ırmaklara vede yol kenarlarına naylon poşet ve poşetlerle çöp atımasın,bu tür doğayı kirletenleri uyarmak için köyün belirli yerlerine yazılı levha koymanızı bazanda camilerin höpörlerlerinden anos ederek köylüyü uyarmanızı özellikle istirham ederim,çünkü temizlik imandandır.İsmail ERSOY / İSTANBUL

LAKİİSMAİL

• Yetkilendirilmiş Üye
Tarih : 25-02-2015 Saat : 20:54
Muhterem muhtar,bundan önce size seslenmiştim,acaba önerimi nasıl anladın bilmiyorum umarım önerime iyimser bakarsın bakmalısın,ama tabiki bu tür işler mesai arkadaşlarınla ortaklaşa yürütülür tek başına üstesinden gelmek zordur,arkadaşların ne derece yardımcı olduklarını bilemiyorum,onlarada tavsiyem odurki,güzel bir ata sözü var bir elin nesi var iki elin sesi var,anlayana sivri sinek saz. İsmail ERSOY/İSTANBUL

LAKİİSMAİL

• Yetkilendirilmiş Üye
Tarih : 21-03-2015 Saat : 21:19
Sayın muhtar Ahmet BEKTAŞ sana ve köyüme selam ve sevgilerimi gönderiyor mutluluklar diliyorum.Muhterem kardeşim,malümunuz 12 Nisan 2015 de İstanbul da buluşuyoruz haliyle sizida orada görmek isteriz,herhalde gelmemezlik etmeyeceksiniz,şimdiden hoş geldin diyor teşekkür ediyorum.İsmail ERSOY/İSTANBUL

LAKİİSMAİL

• Yetkilendirilmiş Üye
Tarih : 07-04-2015 Saat : 22:26
Sayın Ahmet BEKTAŞ Muhterem muhtarımız,12 Nisanı sakın unutmayasın,senida İstanbula bekliyoruz,Şahsına,Babana ve köyümün insanlarına selam ve sevgilerle.İsmail ERSOY/İSTANBUL

1